Kross Level B12

Wyścigowy hardtail zbudowany z włókien węglowych, toczący się na dużych kołach i napędzany sramowskim napędem 1x11, tak w jednym zdaniu można opisać Kross’a level B12.

Vienna Life Maraton MTB 2017 - Warszawa

„Lang” w Warszawie jest idealnym wyścigiem na rozpoczęcie sezonu – szybka, niezbyt skomplikowana technicznie trasa pozwala na łagodne wejście w rytm wyścigowy po ciężko przepracowanej zimie.

Grand Prix MTB Gryfino 2014

01.12.2014 w Puszczy Gryfińskiej odbyła się pierwsza edycja cyklu wyścigów kolarskich XC MTB. Organizator – FILIPTRENER wyznaczył niezwykle trudną technicznie i malowniczą trasę. Wykorzystał naturalne morenowe ukształtowanie terenu, co zapewniło kolarzom niezwykłe przeżycia. Miłośnicy XC nie mogli narzekać. Mieli szybkie techniczne zjazdy, ciasne zakręty i krótkie sztywne podjazdy. Pogoda zapewniła odrobinę błota i poślizgu, co wpłynęło na atrakcyjność rywalizacji.

Obiszów 2012

Maraton MTB Obiszów 2012 – Puchar Polski MTB
5:30 rano, pobudka, 6:00 pakowanie rowerów, i w końcu 6:30 jazda…
Zanim zacznie się ściganie, najpierw trzeba dojechać na start, 266 kilometrów, czas leci całkiem szybko. O 9:30 jesteśmy już w Obiszowie. Pierwsze wrażenie? Od pierwszego do ostatniego domu można dorzucić zębatką. Po wyjechaniu zza drugiego zakrętu naszym oczom ukazuje się „Miasteczko Zawodów” wielkości co najmniej ¼ wsi , wszystko jest na swoim miejscu, jak przystało na Puchar Polski więc po chwili już stoimy w kolejce po odbiór numerków startowych.